Hekimlerimizin Görüşleri

Bizlere yenilik katan ve geliştiren hekimlerimizle çalışmak ayrı bir keyif bu konuada geri bildirimlerinizi önemsiyoruz.

Sadece uzaktan bakıyor ve imreniyordum. Sayesinde teşhis, planlama ve tüm tedavilerimi dijital olarak yapmaya başladım. Tedavi felsefem baştan sona değişti. DİBS, dijital apareyler, cerrahi planlama, eklem splintleri ve dahası. Teşekkürler orthodigi

Prof. Dr. Tancan Uysal

Ortodontist

Orthodigi, dijital indirekt bonding konusunda her türlü teknik desteği sağlamasının yanında bilimsel araştırmalar konusunda da bizleri destekliyor. Geniş braket kütüphanesi sayesinde hekim istediği braket sistemi ile çalışabiliyor.

Dr. Öğr. Üyesi Hande Pamukçu

Ortodontist

Çocuk diş hekimliğine dijital iş akışını uyarlamak konusunda hep bir arayış içerisindeydim. Sadece restoratif yaklaşımlarla sınırlı kalmayıp önleyici ortodontik bir yaklaşım olan yer tutucuları hassas ve hızlı bir şekilde üretmeme yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Dr. Dt. Erkan Onur Akgün

Pedodontist

Yaklaşık 25 yıllık hekim 5 yıllık dijital ortodonti uygulayıcısı olarak, anolog indirekt bonding uygulamalarıma teknolojinin ilerlemesi ile dijitalolarak devam ediyorum. Dijital IBT, dijital apareyler, cerrahi veTMJ splint yapımında OrthoDigi ile çalışıyorum. Dijital ortodonti hasta ve hekimler için hassasiyet, hız ve konfor demek.

Dr. Dt. Fatih Yılmaz

Ortodontist

Dijital RPE apareyi taktım, gerçekten hiç bir modifikasyona gerek kalmadan hemen uydu, hasta da çok memnun tekrar görüşmek üzere teşekkür ederim.

Dr. Dt. Duygu Oza

Ortodontist

İnstagramdan gördüğümde harika gözüküyordu, uygulamada ise süper, daha önce hayrax takmamışım meğer, tüm apareleri sizinle çalışmak isterim bundan sonra:)

Dr. Dt. Ghizlane Genç

Ortodontist

İyi bir ortodontik tedavi braketlerin doğru bir şekilde pozisyonlandırılmasından başlar. Dijital ortamda bunu Ortodigi sayesinde başarabiliyorum. Teşekkürler

Dr. Öğr. Üyesi Hilal YILANCI

Ortodontist

Orthodigi, gelişen yeni nesil dijital ortodonti dünyasında biz ortodonti uzmanlarına çalişabileceğimiz alan sağladığınız ve buna onculuk ettiginiz icin teşekkür ederiz. Dijital diş hekimliğini seviyoruz.

Dr. Dt. Gizem Altuğ Türkyılmaz

Ortodontist

Orthodigi ile kuruluşunun ilk zamanlarında tanışma şansım oldu. Dijital Ortodonti akımının yurt dışındaki yükselişine imrenerek bakmıyorsam bunun sebebi kesinlikle Aydın Bey ve Orthodigi diyebilirim. Bugün Orthodigi ve sağladığı imkanlar sayesinde hem yaptığım tedavileri optimize edebilme, hem de yeni tedavi seçeneklerini klinik pratiğime entegre etme şansını buldum. Aydın Bey ve Orthodigi’ye her zaman yenilikçi ve ilgili yaklaşımları için teşekkür ediyorum.

Dr. Dt. Deniz ERTÜZ

Ortodontist

OrthoDigi ekibinin yapabilecekleri gerçekten hayal gücünüz ile sınırlı. Dijital diş hekimliğinin imkanlarından sonuna kadar faydalanıyoruz sayelerinde. “Bu olmaz” denilen aparey tasarımlarımızı “olur” hale getirdikleri için şükran borçluyum. Tüm meslektaşlarıma gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir dijital laboratuvar.

Uzm. Dt. İbrahim Ayberk Yelken

Ortodontist

Orthodigi ile birlikte eklem splintleri, uyku apareyi ve dijital RME apareyi uygulamaları yaptım. Son derece hızlı, mükemmel hassas uyumlu çalışmalar elde etmiş oldum. Tedavilerimizi kolaylaştıracak her türlü modifikasyona açık olması da cabası. Özeniniz için çok teşekkürler..

Uzm. Dt. Betül Kazan

Ortodontist

Çok severek çalıştığım Orthodigi, dijital diş hekimliğini klinik pratiğimde uygulama şansı sağlıyor. Dijital taramaları saniyeler içinde Orthodigi ile paylaşıp hızlı ve hatasız apareyler ile tedavilerimi yürütebiliyorum.
Ankara İzmir arasında mesafeleri hissetmediğim bu keyifli çalışma için çok kendilerine teşekkür ederim.

Dr. Dt. Gözde Çobanoğlu

Ortodontist

Ortodigi ile tanıştıktan sonra eklem splintleri , ortodontik apareyler ve cerrahi splintler gibi birçok dijital teknoloji klinik rutinimde yerini almış oldu. Kullanım kolaylığı , üretim hassasiyeti , hızlı olması gibi avantajları ile büyük bir keyifle çalışıyorum.
Diş hekimliğindeki dijital dünyamızda çözüm ortağım ortodigiye herşey için çok teşekkür ederim ..

Dr. Dt. Hilal Kan

Ortodontist

Benim laboratuvar ve teknisyen algımı çok değiştiren bir oluşum orthodigi.
Tüm tedavilerimde splintten, apareye kendileri ile çalışıyorum ve ilk günden beri bu dijital sistemden çok memnunum. Çözüm odaklı olmaları, hiç yanıltmamaları, 3D simülasyonlar ile öngörülebilir çalışma stilleri tam benlik.
Başarılarının daim olmasını diliyorum

Dr. Dt. Didem BATITÜRK

Orthodontics

Aydın bey ve Orthodigi ekibiyle tanışmam sosyal medya aracılığıyla oldu. Yapmış olduğu tasarımları ve iş akışını inceledim sonrasında iletişime geçtik. Bana çalışma yöntemlerini anlattılar. Yaklaşık iki yıldır çalışıyoruz.Çok esnek çalışabilen, değişime açık, gelişmeleri takip eden, farklı branşlarla uyumlu, digital kavramını elle tutulabilir işlere dönüştüren bir yer arayan meslektaşlarıma, Orthodigi’yi tavsiye ederim. Bizzat gidip yerlerini de ziyaret etme imkanım oldu. Yapılan güzel işlerin mutfak tarafını da görmüş oldum. Etik çalışan ve yaptığı işlerin arkasında duran bir ekip var. Digitalleşmeyle beraber mesafeleri ortadan kaldırarak, periferdeki ilçelere dahi, 3D yazıcıdan tasarımlar üretip çok kısa sürede ulaştırabiliyorlar. Beni en çok mutlu eden faktör ise, yurt dışına digital tasarım satıyorlar. Ülkemize değer katıyorlar. Çıtalarını daha da yükselterek, ülkemiz adına global bir değer olmaları dileklerimle.

Dr. Hüseyin AVANDAĞ

Orthodonti

Partners Carousel

    Biz Sizi Arayalım