Dijital Ekosistemimiz

Formlabs Form3B

Her Yerde Daha Fazla Gülüş

Formlabs Form 3B, dental laboratuvarlar veya klinikler için ihtiyaç olan tüm 3 Boyutlu baskı ihtiyaçlarını karşılayan, otomatik, kullanımı kolay bir cihazdır. Form 3B, cerrahi kılavuzlar, ortodontik splintler, okluzal koruyucular, geçici ve daimi kuronlar gibi çeşitli dental uygulamalar için Sınıf 1 ve Sınıf 2a biyouyumlu reçineleri kullanarak üretim yapabilir. Ayrıca Model Reçinesi ve Draft reçinesini kullanarak başarılı yüzey özellikli modeller üretebilir.

Optimize edilmiş, gelişmiş bir masaüstü 3D yazıcı olan Formlabs Form3B ile üretilmiş, doğru ve hassas üretimlerinizi, ekosisteminizin hızlı iş akışlarında güvenle kullanabilirsiniz.

Erkodent Erkopresscimotion Otomatik Termoform Cihazı

Kendi kendine yeterli, entegre basınçlı hava üretimi ile otomatik termoform işlemli basınç oluşturur, kendi basınçlı havaya gücüne , entegre bir kompresöre sahiptir. Böylece ünite muhtemelen kurulması gereken bir basınçlı hava sisteminden bağımsızdır.
Folyoyu programlayın Folyo yerleştirin Isıtma işlemini başlatın Model yerleştirin Diğer her şey cihaz tarafından yapılacaktır

Kendi kendine yeterli, entegre basınçlı hava üretimi ile otomatik termoform işlemli basınç oluşturur, kendi basınçlı havaya gücüne , entegre bir kompresöre sahiptir. Böylece ünite muhtemelen kurulması gereken bir basınçlı hava sisteminden bağımsızdır.
Folyoyu programlayın Folyo yerleştirin Isıtma işlemini başlatın Model yerleştirin Diğer her şey cihaz tarafından yapılacaktır

6 bar çalışma basıncı ile alanında ki en yüksek bar basıncı ve kaliteli termoform çıktısına sahip cihazdır.
Şekillendirme işlemini alttan vakum çekimi ile değil üstten yüksek basınç ile oluşturduğu için bütün detayları mükemmel şekilde oluşturur. Buda gerek aligner gerek diğer ürünler için daha işleysel üretimler yapmayı sağlar.
Termoform işlemi ve soğutma süresi otomatik olarak çalışacaktır.
Termoform malzemelerin gerçek sıcaklığını (patentli) tam olarak belirlemek için temassız sıcaklık sensörü.
Düzgün kalınlık için sıcak folyo model üzerine dikey olarak yerleştirilecektir.
Uyum gecikmeksizin yapılır.
Otomatik kapanma fonksiyonu sayesinde üstün iş yeri güvenliği.
Otomatik termoform işlemi sırasında sıkıştırma koruması.
Ön ısıtma süresi olmadan orta dalga kızılötesi ısıtma, malzemeyi sadece yüzeyde değil aynı zamanda da ısıtır.
Isıtma süresi boyunca kolay erişilebilir model.
Akustik ve görsel sinyal (işitme engelli kişiler için uygundur).
Program kontrollü fonksiyon ve süreç.
Program tüm Erkodent termoform malzemelerini içerir ve animasyonlarla desteklenen hızlı bir kılavuz olarak iş akışını yönlendirir ve gerekli iş adımlarını işaret eder.
İstediğiniz folyo ve kalınlığı seçin ve işlemi başlatın.
Sık kullanılan folyolar, yeni folyolar ve hatta değiştirilmiş fabrika ayarları sık kullanılan olarak kaydedilebilir.

NemoFAB

3D Dijital Ortognatik Cerrahi Yazılımı

Nemotec, dental yazılım geliştirme konusunda 25 yıllık deneyime sahiptir. Şirket, pazarın gelişiminden daima bir adım öndedir. Nemotec Solutions, dental sektöründeki hastalara görsel ve etkili tedavi planlarını teşhis etmeyi, planlamayı ve iletmeyi sağlar. Nemotec, doktorlar tarafından ve doktorlar için çözümler tasarlar. Bugün, 10.000’den fazla doktor dünya çapında 50.000’den fazla yazılım kullanıcısı ile Nemotec’e güvenmektedir. Nemotec çözümlerini dünya çapında 50 ülkede hizmet sunmaktadır.

Nemotec’in çözümleri şunlardır:

• NemoStudio, diş hekimliği için Multidisipliner Dijital
• NemoCeph – Sefalometrik yazılımda lider
• NemoCast – Ortodontik planlama ve teşhis yazılımı
• NemoScan – İmplantoloji planlama ve teşhis yazılımı
NemoFAB by Dr. Arnett – Ortognatik cerrahi yazılımı
• NemoSmile Design 2D – 2D Dijital Gülümseme Tasarım yazılımı
• NemoSmile Design 3D – 3D Uzmanlık Alanlarında Dijital Gülümseme Tasarım yazılımı

Diş hekimliği yazılımı, Uygulama yönetimi yazılımı, İmplantoloji yazılımı, Ortodonti yazılımı , Ortognatik Yazılım, Görüntüleme, Yazılım DSD Digital Smile Design

3D Dijital Ortognatik Cerrahi Yazılımı NemoFAB sisteminin avantajları

  • Tanı ve tedavi planlaması sürecinde tam kontrol.
  • Teşhis ve planlamada azaltılmış zamanlar.
  • Cerrahi atelin azaltılmış bir zamanda tasarımı.
  • Test edilmiş metodolojiler.
  • Cerrah, teşhis ve tedavi planlama aşamalarının herhangi birinde uygun gördüğü kadar zaman harcayabilir.

3 Shape

Ortodonti Yazılımları

3Shape, hastalar için üstün diş tanı ve tedavisi sağlayan yenilikler geliştirerek diş hekimliğini dünya genelinde diş hekimleri ve dental sektör profesyonelleri ile değiştirmektedir. Diş hekimliği endüstrisi için 3D tarayıcı portföyü ve CAD / CAM yazılım çözümleri portföyü, ödüllü 3Shape TRIOS ağız içi tarayıcı, yaklaşan 3Shape X1 CBCT tarayıcı ve diş laboratuarları için pazar lideri tarama ve tasarım yazılım çözümlerini içermektedir. Bugün, 3Shape’in 100’den fazla ülkede, dünya çapında giderek artan sayıda 3Shape ofisinden müşteriye hizmet veren 1.200’den fazla çalışanı bulunmaktadır. 3Shape’in ürünleri ve yenilikleri geleneksel yöntemlere meydan okumaya devam ederek dental profesyonellerin daha fazla hastayı daha etkili bir şekilde tedavi etmesini sağlıyor.

3D Printer CoCr Tozu


Selective Laser Melting (SLM) 3D lazer eritme işlemlerinde dijital ortodontik aparey ve protez üretimi için CoCr-Dental Alaşımlı Toz

Dental sektöründeki son derece karmaşık restorasyonların üretimi için Scheftner alaşım tozları, yüksek kaliteli süper alaşımlardan oluşur ve seri üretimde, 3D baskıda, SLM * sistemleri kullanılarak yüksek kaliteli dental restorasyonlarının üretilmesini sağlar.
Mevcut tüm lazer eritme sistemlerinde SLM * tozunun kullanılması üreticilere dijital ortodontik aparey, protez, metal seramik kaplamalar için alt yapı, bölümlü protezlerin yanı sıra kombine protezler için birincil ve ikincil parçalar üretme özgürlüğü verir.

Partners Carousel

    Biz Sizi Arayalım